Cześć, dziś mam dla was pierwszą na blogu modę.
Zaczynajmy !
Aktualnie to mój ulubiony look.
I od razu mówię ta szarość i tę niebieski psaują do siebie idealnie.
Naprawdę !
Koszula, spodenki w kratkę i creepersy <3 Kocham to !
Nerdsy blond włosy i słodkie uszka kocham to !
Biała karnacja, a aktualnie mam troszkę ciemniejszą bo kupiłem nową ^^
Zapytam się ojca czy mi pobierze program do robienia teledysków ^^ ( oby się zgodził ) xd
Tatuaże kocham i sobie kiedyś w prawdziwym życiu zrobię xd
Mam nadzieję że wam takie posty się spodobają i będzie ich więcej i dla dziewczyn też będą więc dziewczyny przygotujcie się na modę od Piotrełka ;*
Dziękuję wam wszystkim że jesteście ;)
Dzisiaj zmieniam nazwę naszego kochanego bloga troszkę się z tym pomęczę ale ta nazwa będzie 100x lepsza niż ta ;)
To jeszcze raz dziękuuuję że ze mną jesteście i pa ;*
sobota, 16 maja 2015
niedziela, 10 maja 2015
ALAKINGA !
Witajcie.Od dziś możemy zapalić świecę [*] ALAKINGA.
To prawda.
ALAKINGA się nie usunęła ponieważ by pisało " Deleted User " lecz ALAKINGA została zablokowana.
Kto wie dlaczego ?
Nikt tego nie wie.
Sprawa kiedyś się wyjaśni.
MOŻE...
A oto dowody:
Dziękuję za wysłuchanie pa ;*
To prawda.
ALAKINGA się nie usunęła ponieważ by pisało " Deleted User " lecz ALAKINGA została zablokowana.
Kto wie dlaczego ?
Nikt tego nie wie.
Sprawa kiedyś się wyjaśni.
MOŻE...
A oto dowody:
Dziękuję za wysłuchanie pa ;*
piątek, 8 maja 2015
Arabian Prom !
Cześć, dziś chcę wam pokazać nowy konkurs na naszym MuwiStarPlanet.
Nowy konkurs nazywa się Arabian Prom. Temat jest bardzo fajny i zapraszam do zdjęć :)
Ubrania :
Nowy konkurs nazywa się Arabian Prom. Temat jest bardzo fajny i zapraszam do zdjęć :)
Ubrania :
Dla chłopaków:
Animacje :
Dla dziewczyn i chłopaków:
Ubrania :
Dla dziewczyn:
Konkurs jest bardzo fajne ładne ubrania, ładne animacje i jeszcze tło już wam pokazuję i też jest bardzo ładne ^^
Okiejka, dziękuję za wysłuchanie myślę że ten post się wam bardzo podobał :)
Pa ;*
środa, 6 maja 2015
Troszkę mnie i nowości :)
Cześć, na naszym " MuwiStarPlanet " zaszły małe ( naprawdę małe ) zmiany.
Nasi drodzy moderatorzy dodali dla nas nowego bonnie.
Ten nasz nowy bonnie kosztuje aż 5 tyś StarCoins.
Moim zdanie nie opłaca się go kupować ponieważ możemy za 5 tyś StarCoins kupić dwa nawet komplety.
Chciałbym mieć tyle StarCoins lecz jestem biedny :(
Oczywiście jak bd mieć VIP to będę bardzo szczęśliwy :)
A VIP będzie za niedługo więc nie mogę się doczekać :D
Okej ale nie gadajmy już o VIP'ie lecz o naszym nowym bonnie :)
Ten bonnie jest ładny lecz za drogi więc jak mówiłem wcześniej nie opłaca się kupować ale nie zabraniam :)
Aktualnie robię zadanie domowe z matematyki ale się tym nie przejmujcie :)
Tutaj macie zdjęcie naszego bonnie :)
Okej :) Tak więc to jest Prawie koniec naszego dzisiejszego postu, a czemu prawie ?
Ponieważ chcę wam pokazać jak wyglądam :)
Więc tutaj będziecie mieli parę zdjęć i screen'ów :)
A wgl. to jeszcze coś dziwnego mi się zdarzyło.
Niestety nie umiem tego określić więc wam pokażę.
Okej, chcę wam jeszcze dać muzykę, abyście się nie nudzili i tutaj macie kilka fajnych utworów :)
Okej, to na tyle.
Dziękuję że przeczytałeś i doszedłeś do końca tego postu :)
Pa ;*
Nasi drodzy moderatorzy dodali dla nas nowego bonnie.
Ten nasz nowy bonnie kosztuje aż 5 tyś StarCoins.
Moim zdanie nie opłaca się go kupować ponieważ możemy za 5 tyś StarCoins kupić dwa nawet komplety.
Chciałbym mieć tyle StarCoins lecz jestem biedny :(
Oczywiście jak bd mieć VIP to będę bardzo szczęśliwy :)
A VIP będzie za niedługo więc nie mogę się doczekać :D
Okej ale nie gadajmy już o VIP'ie lecz o naszym nowym bonnie :)
Ten bonnie jest ładny lecz za drogi więc jak mówiłem wcześniej nie opłaca się kupować ale nie zabraniam :)
Aktualnie robię zadanie domowe z matematyki ale się tym nie przejmujcie :)
Tutaj macie zdjęcie naszego bonnie :)
Okej :) Tak więc to jest Prawie koniec naszego dzisiejszego postu, a czemu prawie ?
Ponieważ chcę wam pokazać jak wyglądam :)
Więc tutaj będziecie mieli parę zdjęć i screen'ów :)
A wgl. to jeszcze coś dziwnego mi się zdarzyło.
Niestety nie umiem tego określić więc wam pokażę.
Okej, chcę wam jeszcze dać muzykę, abyście się nie nudzili i tutaj macie kilka fajnych utworów :)
Okej, to na tyle.
Dziękuję że przeczytałeś i doszedłeś do końca tego postu :)
Pa ;*
piątek, 1 maja 2015
Subskrybuj:
Posty (Atom)





















