Cześć, dziś mam dla was pierwszą na blogu modę.
Zaczynajmy !
Aktualnie to mój ulubiony look.
I od razu mówię ta szarość i tę niebieski psaują do siebie idealnie.
Naprawdę !
Koszula, spodenki w kratkę i creepersy <3 Kocham to !
Nerdsy blond włosy i słodkie uszka kocham to !
Biała karnacja, a aktualnie mam troszkę ciemniejszą bo kupiłem nową ^^
Zapytam się ojca czy mi pobierze program do robienia teledysków ^^ ( oby się zgodził ) xd
Tatuaże kocham i sobie kiedyś w prawdziwym życiu zrobię xd
Mam nadzieję że wam takie posty się spodobają i będzie ich więcej i dla dziewczyn też będą więc dziewczyny przygotujcie się na modę od Piotrełka ;*
Dziękuję wam wszystkim że jesteście ;)
Dzisiaj zmieniam nazwę naszego kochanego bloga troszkę się z tym pomęczę ale ta nazwa będzie 100x lepsza niż ta ;)
To jeszcze raz dziękuuuję że ze mną jesteście i pa ;*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz