Witajcie.Od dziś możemy zapalić świecę [*] ALAKINGA.
To prawda.
ALAKINGA się nie usunęła ponieważ by pisało " Deleted User " lecz ALAKINGA została zablokowana.
Kto wie dlaczego ?
Nikt tego nie wie.
Sprawa kiedyś się wyjaśni.
MOŻE...
A oto dowody:
Dziękuję za wysłuchanie pa ;*


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz