niedziela, 10 maja 2015

ALAKINGA !

Witajcie.Od dziś możemy zapalić świecę [*] ALAKINGA.
To prawda.
ALAKINGA się nie usunęła ponieważ by pisało " Deleted User " lecz ALAKINGA została zablokowana.
Kto wie dlaczego ?
Nikt tego nie wie.
Sprawa kiedyś się wyjaśni.
MOŻE...
A oto dowody:



Dziękuję za wysłuchanie pa ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz