Nasi drodzy moderatorzy dodali dla nas nowego bonnie.
Ten nasz nowy bonnie kosztuje aż 5 tyś StarCoins.
Moim zdanie nie opłaca się go kupować ponieważ możemy za 5 tyś StarCoins kupić dwa nawet komplety.
Chciałbym mieć tyle StarCoins lecz jestem biedny :(
Oczywiście jak bd mieć VIP to będę bardzo szczęśliwy :)
A VIP będzie za niedługo więc nie mogę się doczekać :D
Okej ale nie gadajmy już o VIP'ie lecz o naszym nowym bonnie :)
Ten bonnie jest ładny lecz za drogi więc jak mówiłem wcześniej nie opłaca się kupować ale nie zabraniam :)
Aktualnie robię zadanie domowe z matematyki ale się tym nie przejmujcie :)
Tutaj macie zdjęcie naszego bonnie :)
Okej :) Tak więc to jest Prawie koniec naszego dzisiejszego postu, a czemu prawie ?
Ponieważ chcę wam pokazać jak wyglądam :)
Więc tutaj będziecie mieli parę zdjęć i screen'ów :)
A wgl. to jeszcze coś dziwnego mi się zdarzyło.
Niestety nie umiem tego określić więc wam pokażę.
Okej, chcę wam jeszcze dać muzykę, abyście się nie nudzili i tutaj macie kilka fajnych utworów :)
Okej, to na tyle.
Dziękuję że przeczytałeś i doszedłeś do końca tego postu :)
Pa ;*








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz